Tým

 

Copterfilm je kreativní tým leteckých a filmových profesionálů s dlouholetými zkušenostmi se sídlem v Olomouci. Našimi klienty jsme často považováni za leadery ve využití dronů ve filmovém a kreativním průmyslu. S filmovými drony  a jinou pohybovou technikou pracujeme doslava od pradávna a díky tomu jsme jeden z nejzkušenějších týmu v České republice. Většinu zakázek realizujeme ve stejném složení. Můžeme garantovat naprostou souhru pilota s operátorem kamery a celého týmu . Létání a natáčení se věnujeme tzv „full-time“. Díky tomu můžeme nabídnout časovou flexibilitu a dostupnost během celého roku.

Passo Stelvio zimaChorvatsko SKODA Auto

Filip Brázdil

Pilot, CEO

Filip Brázdil má více jak 10 let zkušeností a praxe.  Nejdříve v oblasti RC modelů a techniky a následně po založení firmy Copterfilm v oblasti dronů a filmařské techniky. Je velmi zodpovědným a precizním pilotem UAV za což mluví více jak 2000 nalétaných hodin s nejrůznějšími drony. Udržuje veškerou techniku v perfektní kondici. Jako pilot zodpovídá také za legálnost provozu a komunikuje a vyřizuje veškeré náležitosti s ÚCL. Stará se také o obchodní a produkční část firmy. 

 

 

Antonín Nevrlý

Kameraman, CEO

Antonín Nevrlý je profesionální kameraman který vystudoval filmovou školu v oboru obraz a zvuk ve filmové televizní tvorbě. Díky mnohaleté praxi ve filmovém průmyslu a zejména velkou zkušeností s leteckými záběry dokáže již na zemi přemýšlet o nejlepším záběru ze vzduchu ale i ze země. Jeho švenkerské dovednosti jsou na velmi kvalitní úrovni. V Copterfilm se stará o kreativní část při výrobě a veškeré postprodukční práce.